• Обновено
Амазон Основите Ултразвукови Почиста со Дигитален Дисплеј, 5 Претходно Циклуси, 750ml - бела, 110V

Амазон Основите Ултразвукови Почиста со Дигитален Дисплеј, 5 Претходно Циклуси, 750ml - бела, 110V

Оценката:
DEN 959.76

Тековен
Во магацинот.

Ултразвукови почиста користи вода од чешма и 40,000 Hz на ултразвучно звучни бранови за брзо, безбедно и ефикасно чистење на вредности.Ги отстранува нечистотија, масло, и валкано (не се отстрани оцрни); идеален за накит, часовници, eyeglass рамки, прибор, и повеќе.Дигитален дисплеј со 5 претходно чистење циклуси : 90, 180, 280, 380, и 480 секунди; авто исклучи.Вклучува проѕирен капак, а 25.4-унца резервоарот за вода, ентериер светлина, и една кошница и да се види поддржувач.Производ димензии : 6.9 x 6 x 4 инчи (Lx Hx W).Забелешка : не користете обложени со очила, антички накит, или накит со лабава/porous камења; консултирајте се со jeweler ако не е сигурен.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.