• Обновено
KINGFOM Стп Кожа Мулти-Функција Биро Организатор Складирање Кутија, 5 Прегради Канцелариски Материјали Caddy, Пенкало/Молив, Мобилен Телефон, Бизнис Име Картички, Имајте

KINGFOM Стп Кожа Мулти-Функција Биро Организатор Складирање Кутија, 5 Прегради Канцелариски Материјали Caddy,

Оценката:
DEN 623.76

Тековен
Во магацинот.

На ВИСОКО-ОДДЕЛЕНИЕ МАСА ОРГАНИЗАТОР : Површината е направен од висок квалитет на СТП кожа, внатрешни работи и на дното се направени од мека фланелен боксери, лесен за чистење.(Може само да се избриша со влажна крпа).СТИЛСКИ ДИЗАЈН СКЛАДИРАЊЕ КУТИЈА : 5 одделенија може да носителот различни office/home материјали, како далечински контроли , мобилен телефон, пенкало /моливи, имајте хартија, име карти и кои било други clutters.Го ПРИЛАГОДИТЕ ВАШИОТ WORKSPACE : KINGFOM предмети може да се појавување на вашиот различните барања и правење на вашиот живот повеќе шарени!Можете да изберете како далечински управувач сад, makeups се прикаже поле, мали алатки носителот кутија и канцелариски организатор и сл.Заштеда на ВРЕМЕ И СТРЕС : Поминуваат помалку време во потрага за она што ви треба и повеќе време се фокусира на она што е важно.Исто така, што е добра идеја како подарок за да ја испратите до вашите семејства, пријатели и колеги итн.ПРИРАЧНИК за МЕРЕЊЕ : Приближно 24 x 13.5 x 12 cm/ 9.45 x 5.31 x 4.72 инчи.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.