• Обновено
MiniArt Скала 1/35 Т-60 (Растителни Број 264,Сталинград) Внатрешни Работи Комплет - Пластични Модел За Градење Комплет # 35219

MiniArt Скала 1/35 Т-60 (Растителни Број 264,Сталинград) Внатрешни Работи Комплет - Пластични Модел За Градење

Оценката:
DEN 1564.56

Тековен
Во магацинот.

Овој модел комплет може да бара собранието и сликарство.Цемент, алатки и боја не се вклучени.Содржи мали делови, се препорачува за возраст од 14 & up.Вештина ниво 3. ОВА НЕ Е ИГРАЧКА.Decals се вклучени за дополнителни детали и реализам.Многу детални.Делови се пластични текстура за да личат на други материјали.Што може да се види собранието инструкции и сликарство шема вклучени.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.