• Обновено
Almencla Договорот Буква Фах Desktop File Организатор Метална Жица Хартија Документ Носителот - Розово Злато, 29.3x24.5х5.7cm

Almencla Договорот Буква Фах Desktop File Организатор Метална Жица Хартија Документ Носителот - Розово Злато,

Оценката:
DEN 455.76

Тековен
Во магацинот.

Големина : прибл. 29.3x24.5х5.7cm/11.54x9.65x2.24inch.Пластовидно за простор за заштеда на енергија, направете вашиот десктоп чиста и организирана.Современите метална жица дизајн, премија насликани рѓа отпорни.Мулти-цел : организирање на документи, фајлови, шминката, козметиката, condiment шишиња.Одлично за office home dorm употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.