• Обновено
Биро Организаторите и Додатоци, Кожа Десктоп Организаторот за Workspace, Канцелариски Материјали Caddy Складирање Кутија Молив Држач за Пенкала/ Бизнис Картичка/ Леплива

Биро Организаторите и Додатоци, Кожа Десктоп Организаторот за Workspace, Канцелариски Материјали Caddy Складирање

Оценката:
DEN 311.76

Тековен
Во магацинот.

МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНА МАСА ОРГАНИЗАТОР : 3 прегради за статистика организација може складирање пенкала, плик ножеви, ножици, бизнис картички, спојувач, хартија клипови, печати, печати, далечински управувач, уметнички материјали и други канцелариски прибор.ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА : Сите-во-едно десктоп организаторот може лесно да одговара на кафе на маса, спална соба, кревет маса, салон, ноќната, дневна соба, училиште, колеџ ученичкиот дом, студија соба или било каде, практична домашна декорација.ТАПИСЕРИИ И ТРАЈНИ СНАБДУВАЊЕ ОРГАНИЗАТОР НА ЖЕНИТЕ:Премиум мдф дрвена структура опфатени со текстура стп кожа, нежна бела крои работ облагородување совршени детали.Водоотпорен и лесно да се чисти за секојдневна употреба.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА БИРО CADDY : Вкупно 8.07x3.74x4.72 инчи(Dxšxv), Молив Носителот Првенство : 3.74x3.74x4.72 (Dxšxv), Носителот Бизнис Картичката : 4.33x1.57x1.37 инчи(Dxšxv), симпатична дизајн со голем капацитет, заштеда на простор и држете се во организираат, да каже збогум на неуредна табела.КУТИЈА за ПАКУВАЊЕ : Пристоен подарок за Работа промоција/Housewarming/Денот на Благодарноста/Божиќ/Наставниците Ден , Подароци Идеја за семејството, соучениците, пријателите и колегите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.