• Обновено
Симпсон Силна Врска MDB18412C4 MDB 3/16 x 4-1/2 Карбид Ѕидани Вежба Малку (4 по Картичка)

Симпсон Силна Врска MDB18412C4 MDB 3/16 x 4-1/2 Карбид Ѕидани Вежба Малку (4 по Картичка)

Оценката:
DEN 2131.20

Тековен
Во магацинот.

За дупчење во конкретни и ѕидани.Користење со 1/4-инчен дијаметар завртка со должина опсегот 1-3/4-инчен до 4-инчен.Карбид-падна малку вежба за издржливост.Висока јачина на јаглероден челик месо тело.Количина : 4 по картичка.На битови им овозможи на пред-дупчење и инсталирање на бетон и ѕидани завртки.Користи Titen инсталација алатка и вежби со стандард, 3-вилица-стил, чак.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.