• Обновено
TRU ЦРВЕНО 24380388 Страна Оптоварување Пластовидно Пластични Писмо Коцки, Blk

TRU ЦРВЕНО 24380388 Страна Оптоварување Пластовидно Пластични Писмо Коцки, Blk

Оценката:
DEN 416.16

Тековен
Во магацинот.

Се Продаваат Како 2/Пакет.Пластовидно страна оптоварување буква фах помага да се задржи вашето биро и трудови од областа на организиран.Црна мат финиш пластични буква фах држи до 200 листови без bowing.Користете самостојна или да се меша и натпревар со другите парчиња.Креирате сопствени, нивоа биро организатор кога наредени со други TRU ЦРВЕНО биро додатоци.Доаѓа со 2 буква коцки.Секоја лента мерки 12. 24"L x 9. 8"W x 1. 75"H и да се држи до буква големина на хартија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.