• Обновено
Бамбус 360° Ротирачки Уметност Снабдување Организатор - Darfoo Канцелариски Материјали Биро Организатор, Обоени Пенкало, Молив Носителот Организатор за Биро со 8 Прегр

Бамбус 360° Ротирачки Уметност Снабдување Организатор - Darfoo Канцелариски Материјали Биро Организатор, Обоени

Оценката:
DEN 575.76

Тековен
Во магацинот.

✅【ПАТЕНТ】Било Повреда Ќе Бидат Гонети.Darfoo Дома се Грижи Клиентот за Загриженост. ✅【360° Ротирачки】Мрзливи Сузан Врти Биро.топ Организатор Доаѓа со Висок Квалитет, Имајќи Заеднички, Кој им Овозможува на Вашиот Молив за Складирање Caddy Ротирачки Мазно и Лесно да се Достигне.Уредни, Чисти и Не Повеќе Преполни Биро. ✅【Мулти-Функција】Оваа Ротирачката Маса Организатор е Создадена за Мулти-цел Користење на Разни Места. 9 Прегради ќе ја Задоволи Вашата Секојдневна Употреба. 4 Отстранлив Baffles Може да Се Прилагоди Според Точни Потреби, Уредно и Не Повеќе Преполни Биро. ✅【Висок Квалитет】100% Насочите Природни Цврсти Бамбус, Издржливи.Не се лизга на Силиконски Влошки на Дното Обезбедува Вашиот Организатор Седи на Маса Здрав. ✅【100% Пари Гаранција за враќање на】Ние Сме Сигурни дека Би Сакал Зглобот Уметност Организаторот.Меѓутоа, Ако Не Ви се Допаѓа Тоа, ве Молиме да се Врати со Добар Статус.Без прашања ПРАША.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.