• Обновено
Линеарни Имајќи Слајд Блок, SC30UU 30мм Алуминиум Линеарно Движење Топката Имајќи CNC Линеарна Единица, Ниско ниво на Триење, Непречено Движење

Линеарни Имајќи Слајд Блок, SC30UU 30мм Алуминиум Линеарно Движење Топката Имајќи CNC Линеарна Единица, Ниско

Оценката:
DEN 1682.40

Тековен
Во магацинот.

Оксидација Површина : Површина оксидација третман, убава и отпорност на корозија.Алуминиумски Легури Структура : Висока густина алуминиумски легури структура го прави слајд блок силна товарот.Добри Перформанси : Ниска триење и непречено движење прави да се заштеди енергија.Примена : Погоден за висока брзина на исклучување на висока прецизност опрема, градежни машини, пренос уред.Лесен за Инсталација : едноставен за инсталација, висока прецизност, брз брзина.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.