• Обновено
P410 Кристал Розова Бела Камера Вино Шарм Стакло Маркер за Партија со Сомот Торба - Сет од 4

P410 Кристал Розова Бела Камера Вино Шарм Стакло Маркер за Партија со Сомот Торба - Сет од 4

Оценката:
DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

Сет од 4. Секој вино стакло шарм, составена од бакар прстен и кристално Камера шарм.Мерење : прибл. 1.3 см (H) x 1.8 cm (W) x 1.1 cm за најголемите шарм.Прстен 2cm (0.8") во должина, вкупната должина 4-5cm (1.6"-2").Вино стакло шарм се во оригиналната Сомот Торба.Да се идентификуваат ќе вино или пијат чаша во толпата и направете ја вашата чаша убава и прекрасна.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.