• Обновено
KRX Професионални Ултразвучно Накит Почиста, Ултразвукови Почиста за Очила Прстени Злато Сребро Дијамант Монета Види Протеза, 47KHz Преносни апарати за Домаќинство П?

KRX Професионални Ултразвучно Накит Почиста, Ултразвукови Почиста за Очила Прстени Злато Сребро Дијамант Монета

Оценката:
DEN 935.76

Тековен
Во магацинот.

Домаќинство, Накит Ултразвукови Почиста Машина : Ова ултразвукови почиста доаѓа со ABS пластика школка, додека има голема тактилни чувство; SUS 304 од не ' рѓосувачки челик лагер обезбедува добра отпорност на корозија, користете било детергент/решение со мир. 47 KHz Длабоко Чистење Технологија : Со моќен ултразвукови бранови вибрации на 47,000 Hz, лесно се отстранува е тешко да се стигне до дамките од вашите вредности без да се оштети нив; Совршен за чистење на накит, заби, наочари, earring, часовници, дијамант.Smart Допир Контрола (лесно да се работи) : екран на Допир ви овозможува да работат KRX ултразвукови почиста мазно и лесно.Машина прифаќа 4 селективен чистење режими (120 до 320 s), можете слободно да се одлучи за чистење време.Голем Волумен на Резервоар за ултразвукови почиста обезбеди длабинско чистење на широк спектар на предмети, но исклучително тивок под 60d B.По-продажбата на услугата : Ние строго го контролираат квалитетот на производот.Во случај на дефекти, ве молиме контактирајте со нас како е можно поскоро за резолуции.Ние обезбедуваме 24-час посветен на е-пошта за поддршка на корисниците на секој од нашите клиенти, ????️Секој производ прашања, ве молиме контактирајте со нас преку Центарот за Пораки.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.