• Обновено
Пијат Маркер, Вино Стакло Ознака Симпатична Drinkware Алатки за Страни за Барови

Пијат Маркер, Вино Стакло Ознака Симпатична Drinkware Алатки за Страни за Барови

Оценката:
DEN 386.16

Тековен
Во магацинот.

【Карактеристики】Употреба интересно и специјални етикети за означување на вашата чаша или шише за да се избегне забуна со другите. 【Симпатична Животно во Облик на】Симпатична цртан филм животински облик, дизајн, лесно да се поврзете на стеблото од најпознатите вински чаши. 【Силикони Стакло Ознака】чаша со Вино маркер, направени од храна одделение силиконски материјал, безбедно и издржливи, можат да бидат сигурни да го користите. 【Првенство Декорација】Тоа е погоден за партиите и барови, со декоративен ефект и совршен подарок за љубителите на вино. 【Пијат Маркер】Со 6 различни бои на располагање за лесна идентификација и следење на сите пијалоци.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.