• Обновено
mDesign Високи Пластични Канцеларија за Складирање Бин со Рачки - Организатор Кантите за Кабинети, Фиоки, Бироа, Workspace - Контејнери и Корпи за Пенкала, Моливи, Highlighters и п?

mDesign Високи Пластични Канцеларија за Складирање Бин со Рачки - Организатор Кантите за Кабинети, Фиоки, Бироа,

Оценката:
DEN 1079.76

Тековен
Во магацинот.

ИНСТАНТ ОРГАНИЗАЦИЈА : складирање и организација на папки, таблети, спирала тетратки, planners, календари, гел пенкала, обоени моливи, highlighters, изтривалка, сува избрише маркери, книги, писма, пликови, списанија, поштенски марки, каталози, ножици, дупка punchers, washi лента, лепливи белешки, имајте на ум влошки и повеќе; Одлични за чување лични предмети, како што се smart таблети, безжични слушалки, и други потреби; Сет од 4. ПРЕНОСНИ : Кантите функција лесно да се носат изградена-во справува да се направи едноставна за транспорт на стока од полицата да кабинет или биро врвот; Само го дофати и да одат; совршен за складирање и организирање на решение за современото живеење простори; Отворени блузи и јасно изградба направи тоа лесно да се види она што е внатре и брзо да го дофати она што ви треба; да ги Користите овие погодни за чување на кутии за да се задржи на децата изработката предмети сите на едно место; Одлични за училишни материјали премногу; идеален за дома или комерцијални workspaces.ФУНКЦИОНАЛНА На компактна големина, исто така, ги прави одлични за деца соби, ученичките домови, станови, апартмани, RVs, campers и други мали простори; Идеален за мажи, жени, tweens, тинејџери и дури и играчки за вашето дете; кутии за Складирање се погодни и корисни за одржување на нередот под контрола, и се користи се бескрајни.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : се Направени од издржлив да се загрози-отпорна пластика; Лесно Грижа - се чисти со благ сапун и вода; не го оставајте во машина за миење садови.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Заострените дизајн; Внатре дното 9.58" x 4.58"; Врвот на полето 10" x 6" x 8" висока.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.