• Обновено
HAHASOLE Бебе Игра Мат,Игра Мат за Деца(нетоксични) & Бебе Пелена Caddy Организаторот за Бесење & Складирање

HAHASOLE Бебе Игра Мат,Игра Мат за Деца(нетоксични) & Бебе Пелена Caddy Организаторот за Бесење & Складирање

Оценката:
DEN 478.56

Тековен
Во магацинот.

ГОЛЕМА & ЕДНО ПАРЧЕ Големина (инчи) : 78.74*55.12*0.47, (cm) : 200*140*1.2 см, Без кавга со мозаик парчиња.NONTOXIC & SAFE-Слободни од phthalate, BPA, олово, латекс, формалдехид и ЕВА(Тестирани за НАС CPSIA и Европската Играчка Стандарди EN71).PLAYABILITY и БЕЗБЕДНОСТА-двострани за учење и внатрешни работи, Меки слетување за валање, гимнастика, и паѓа.ПОГОДЕН ЗА СИТЕ ПРИЛИКИ - Нашите пелена бебе кошница е дизајниран во неутрална сива, без разлика дали тоа е промена на пелена на детето или доење, тоа е неопходен објект.Вкупниот обем е 14.9x9.06x7.09 инчи (38x23x18 cm), ве молиме чувајте го во близина на вашето менување на маса за брз пристап до основните потреби.КЛАСИЧЕН СТИЛСКИ БЕБЕ ПЕЛЕНИ CADDY - кои се доволно Големи за да ги задоволат сите потреби на бебето производи : пелени, брише, креми, хранење шишиња, храна за бебиња, bibs, облека и играчки и други бебе essentials!.Во потрага по декоративни и безбеден начин да го одржувате вашиот малку еден забавуваат?Нашата Игра Мат може да се користи и за играње, индексирање, стомакот време или како покритие.Со симпатична дизајн patters и услужни и подебел материјал, вашите малечки ќе се сигурни дека сакаат да се трошат време на оваа.Тогаш како бебето расте, промена на пелена е flustered и мачна задача.Се се уште страдаат од неуредна бебе пелени Caddy?Се се уште не можат да најдат производи за нега што треба, кога ќе треба да смените вашата пелени?Ако сакате да се организира и брзо да се справи со бебе менување пелени, тогаш треба HAHASOLE стилски функционална сива чувствува пелена caddy!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.