• Обновено
Abbaoww 50 Дворот 1/2 Инчи Памук Twill Лента, Лента, Меки Природни Webbing Лента Herringbone Пристрасност Лента за Шиење DIY Занает, Бела

Abbaoww 50 Дворот 1/2 Инчи Памук Twill Лента, Лента, Меки Природни Webbing Лента Herringbone Пристрасност Лента

Оценката:
DEN 585.60

Тековен
Во магацинот.

Совршен за вашите проекти кои бараат природни лента производ.Изработени од 100% мека памучна, со добра пропустливост на воздух и трајни производи за употреба.Убава природна боја, Herringbone Twill Шема. 50 дворот во должина, 1/2 инч во ширина.Лесно да се намали за да ги задоволат вашите потреби.Може да се широко се користат во шиење и прилагоди за да се зајакне чини, направи црева, се врзуваат краевите, декоративни за DIY занаети и подарок обвивката.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.