• Обновено
Homarden Мачка Отвратителен Отворено Scat Мат (6.5 стапки) - Одвраќање Scat Душеци за Мачки и Кучиња - Внатрешна/Надворешна Одвраќање Уреди - Вклучува 8 Градина Staples

Homarden Мачка Отвратителен Отворено Scat Мат (6.5 стапки) - Одвраќање Scat Душеци за Мачки и Кучиња - Внатрешна/Надворешна

Оценката:
DEN 527.76

Тековен
Во магацинот.

????Хуман Решение - Нашите миленичиња-friendly мачка нула на одвраќање и куче копа отвратителен е пластична скок решение кое нема да наштети на вашиот кожен пријатели и ќе го заштити вашиот садови и цвеќиња. ????️Одлично за Внатрешна и Надворешна - Нашата мачка отвратителен или куче отвратителен може да се завитка околу столбови и дрва за да ги спречи качување, и може да се постави било каде во вашата куќа да го заштитите вашиот мебел (каучот заштитник, countertops, градина кревети, автомобил). ????Не-Токсични - На Scat Мат е направена со високо квалитетни PP нашата мачка отвратителен и scat мат за кучиња се отпорни на топлина и има дише шема за да се задржи растенија безбедно. ????️Издржлив Материјал и Лесна Инсталација - Нашите лесни Мачка Отвратителен Отворено може да биде одлучувачки било каде во вашиот двор или куќа. ????Идеален Простор Покриеност - Вклучува 8 Градина Staples да се одржи prickle лента во место, се тркалаат опфаќа 6.5 ft.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.