• Обновено
Уметнички Еко-Јасно Антимикробна Матирано Биро Подлога, 20 x 36 | Не-Отсјај Биро Подлога Штити од Nicks, Гребнатини и Spills (70-6-0)

Уметнички Еко-Јасно Антимикробна Матирано Биро Подлога, 20 x 36 | Не-Отсјај Биро Подлога Штити од Nicks, Гребнатини

Оценката:
DEN 841.44

Тековен
Во магацинот.

Биро Подлога Димензии : 20" x 36" х 0.10".Штити и организира вашиот десктоп лизга документи листи, белешки и фотографии под.Вон-отсјај, нетранспарентно пишување површина се намалува рефлексијата и да го штити вашиот десктоп од гребнатини и spills.Антимикробна производ заштита никогаш не носи надвор или мие далеку, и работи 24/7 на годината да го задржи вашето биро подлога чисти.Еко-Јасно пишување биро подлога може лесно да се чистат со влажна крпа и тоа кога е време да го замени транспарентен биро подлога се рециклираат.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.