• Обновено
BWLZSP Стаклено Шише Вратот Машина Алатка за Сечење Занает Одлуки Мечка Шишиња Шампањ за Рециклирање, Шише Вино Машина, Сечење Алатки

BWLZSP Стаклено Шише Вратот Машина Алатка за Сечење Занает Одлуки Мечка Шишиња Шампањ за Рециклирање, Шише

Оценката:
DEN 713.76

Тековен
Во магацинот.

Паметен дизајн : Стаклено Шише Вратот Машина е добро дизајниран алатка за сечење и можете да го користите за да се намали стаклено шише вратот удобно и лесно.Прилагодливи сечење должина овозможи тоа да се намали стаклено шише вратот на една одредена позиција како што треба.Тоа може да се намали на различни шишиња, дури и дебели шампањ шишиња може да се намали лесно и непречено.Едноставен за инсталација : Едноставно поставете го држи приклучок во шише отворање, подесување на висина на сечење и тркала со вртење на тркалото, држете го страни на машина цврсто и потоа едноставно спин шише додека примена на притисок.Стакло Сечење Алатки : Со овој метод на рециклирање, може да се претвори многу шишиња во пијат чаши, вазни, или други садови.Полски работ од стакло по сечење со sandpaper додека не е досадна и мазни, па тоа нема да предизвика штета.Високо квалитетен материјал : Ова стакло шише вратот машина е направен од високо квалитетен челик и пластика за многу долг животен век.Професионална услуга по продажбата : Ние продаваме професионални производи и да се обезбеди бесплатна техничка поддршка.Ние го цениме вашиот шопинг искуство и се стремиме да се обезбеди висок квалитет на производи и услуги.Ако имате било какви прашања во врска со нашите Стаклено Шише Вратот Машина, ве молиме оставете порака подолу, ние ќе се обидеме потрудиме да го реши.Ви посакувам и на вашето семејство Среќен Божиќ!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.