• Обновено
Toopify 13ft Градина Мачка Scat Скок Мат, Анти-Мачки Мрежа Копа Затка Prickle Лента Почетниот Скок на Одвраќање (6.5ft2 Pack)

Toopify 13ft Градина Мачка Scat Скок Мат, Анти-Мачки Мрежа Копа Затка Prickle Лента Почетниот Скок на Одвраќање

Оценката:
DEN 671.76

Тековен
Во магацинот.

【Градина Заштитник】Чувате мачки , кучиња и други животни далеку од вашата градина, цветните леи и зеленчук закрпи со нашите мачка scat мат. 【Широка Употреба】Оваа анти-се искачи безбедност шила може да се користи во затворени простории & отворено, како што се косилка за трева, градини, табели, софи, столици или било какви други вредни средства. 【Лесно да се Инсталира】Оваа мачка одвраќање мат лесно може да се отвори и инсталирани насекаде,како и огради, порти, свлечишта, огради, корнизи, граница ѕидови.Криви кука може да се намали и фиксно во почвата. 【Високо-квалитетни】Направени од издржлив и долготрајни PP, нашите миленичиња одвраќање мат е нераскинлива и безопасно одвраќање решение. 【Голема & Прилагодлива Големина】Пакување од 2, Големина : 78.7*11.8 во(200*30cm), нашата мачка scat мат може да се намали пократки и мрежни поширок или повеќе како домашно милениче вашата потреба со двострано snap-одговара тока.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.