• Обновено
Универзална Pipette Совет на Носителот 96-Приклучок 10ml Pipette Pipettor Совет на Носителот

Универзална Pipette Совет на Носителот 96-Приклучок 10ml Pipette Pipettor Совет на Носителот

Оценката:
DEN 215.52

Тековен
Во магацинот.

Сите совети се направени од јасно дева полипропилен која е хемиски отпорни.Универзалниот дизајн за да се вклопи најчестите pipettes, грижете се-слободни од големината на проблемот.Совршен херметички печат обезбедува таму ќе биде не излегуваат во јавноста.Добро дизајниран со 15 приклучоци кои се користат да се одржи centifuge вто со исклучителна точност и прецизност.Совршен совет геометрија осигурува ќе врвот pipetting перформанси во лабораторија.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.