• Обновено
Сончево 130g Клип во Човечка Коса Екстензии Браун Нагласи СТП Клип во Косата Екстензии Темно Кафеава боја Мешани Карамел Русокоса Лесна Коса Клип во Екстензии Момен?

Сончево 130g Клип во Човечка Коса Екстензии Браун Нагласи СТП Клип во Косата Екстензии Темно Кафеава боја Мешани

Оценката:
DEN 1991.76

Тековен
Во магацинот.

9 A Одделение Дебели Човечка Коса : Ние усвојување на напредни шиење технологија, Сончев лесна клип во косата екстензии е помалку пролевање и заплитане, полн од врвот до крајот која ќе се направи што повеќе шармантна и елегантен.Различни бои се достапни за вас да се избере : цврсти, balayage, ombre и нагласи бои, кои ви даваат повеќе опции да се направат различните коса стил.Таму може да биде благо боја разликата помеѓу сликите и косата.Ние може да одговара на бојата за вас.Спецификации : 14-20 Инчен 130 Грама, нормално, 1 пакет лесна клип во косата екстензии човечка коса е доволно за целосна главата прилог, 2 пакети за тенка коса.Услуга Живот : 3-4 месеци, тоа е долга-трајни со добра нега.Сончево Лесна клип во косата екстензии е свиленкаста и мазна, уште се изврши и по перење и стил.Материјал : 100% remy човечка коса, не се меша животинско или синтетички влакна.Мека до последното влакно,исто како и вашиот сопствен коса.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.