• Обновено
Furi Ножеви Про 4.75 Азија Комунални Нож со Scalloped Нож, Јапонски Нерѓосувачки Челик, Лесна Конструкција, Обратна Оптоварување Рачка

Furi Ножеви Про 4.75 Азија Комунални Нож со Scalloped Нож, Јапонски Нерѓосувачки Челик, Лесна Конструкција,

Оценката:
DEN 903.36

Тековен
Во магацинот.

Furi Про 4.75" Алатка Нож за изведба и прецизност; на широк нож се повеќе разноврсна додека сеуште пргав како paring нож; scalloped indentations пауза површинскиот напон помеѓу ножот и храна.Furi ножеви се познати по нивните рабови за сечење се заврши за екстремни острина, калено за работ на задржување и жилавост и нивната лесна конструкција за да се обезбеди крајна ракување со храна хигиена.Иновативни обратна оптоварување се справи обезбедува посигурна потпора; го намалува рака замор и повторувачки вид на повреди.Јапонски нерѓосувачки челик сечилото обезбедува супериорни издржливост, дамка и отпорност на корозија; обезбедува исклучително остар нож работ усовршуваа да идеална форма за крајна острина.Рака мие ножеви во топла сапуница вода со нож посочи далеку и сува темелно после миење; 25 година гаранција.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.