• Обновено
Marbrasse Бамбус Биро Организатор со Рачка, Канцелариски Материјали Биро организаторите и Додатоци, Сите-во-Едно Биро Датотека Организатор со Молив Носителот, 9 Прегра?

Marbrasse Бамбус Биро Организатор со Рачка, Канцелариски Материјали Биро организаторите и Додатоци, Сите-во-Едно

Оценката:
DEN 1879.20

Тековен
Во магацинот.

????【ПОЛЕСНО се СПРАВИ со ДИЗАЈН】На бамбус дрво десктоп организатор е дизајниран со рака се справи полесно е да ви помогне да ги организирате секојдневно канцеларија,дома, занает резерви.Сега ќе може полесно да го земе со вас каде и да одите со една рака, Наместо на подигање на тоа се појавува во двете раце како порано. ????【МУЛТИ-ФУНКЦИЈА на ДИЗАЈНИРАЊЕ】Карактеристики 9 различни прегради за складирање за да се зголеми просторот. 5 длабоко прегради да вертикално продавница вашиот пенкала. 1 голем простор може да се одржи датотеки, А4 или списанија, 3 помалите може да се одржи вашите мали предмети закуски.Овие оддели се само право за вашите потреби.Тоа го прави секој ден се одвива непречено и со сè на дофат. ????【ГАРАНТИРАН КВАЛИТЕТ】Нема собрание задолжителни!Направени од 100% природни бамбус материјал што го прави повеќе здрави за вашиот живот. 1/4 инчи дебела и полиран и внимателно од страна на професионални рачно изработени занаетчиски, направи исклучително цврсти и долготрајни.Совршена Големина : 13.2"L x 6.1"W x 7.2"H. ????【КОРИСТЕЊЕ НАСЕКАДЕ】Природни бамбус дизајниран е за повеќето луѓе е омилен.Едноставен и елегантен outlook, додека непречено, заоблени рабови и трим додадете на визуелна жалба.Погоден за дневна соба, спална соба, канцеларија, училиштето, училницата, и повеќе. ????【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】совршен биро организатор и додатоци, со заштеда на време и ефикасна шопинг искуство, и пријателски услуги на клиентите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.