• Обновено
Биро Организатор 4 Прегради Канцелариски Материјали Организација и Додатоци за Складирање за Workspace Училиште Дома Десктоп, СТП Кожа Молив Држачот за Канцелариски Set

Биро Организатор 4 Прегради Канцелариски Материјали Организација и Додатоци за Складирање за Workspace Училиште

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНА МАСА ОРГАНИЗАТОР : 4 прегради може складирање пенкала, плик ножеви, ножици, бизнис картички, спојувач, хартија клипови, печати, печати, далечински управувач, уметнички материјали и други додатоци.ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА : Сите-во-едно канцеларија организација може лесно да одговара на кафе на маса, спална соба, кревет маса, салон, ноќната, дневна соба, колеџ ученичкиот дом, студија соба или било каде, практична домашна декорација.ТАПИСЕРИИ И ТРАЈНИ:Премиум мдф дрвена структура опфатени со текстура стп кожа, нежна крои работ носи совршени детали.Водоотпорен и лесно да се чисти за секојдневна употреба.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Во 11" широк 3.3" Висока и 4,1" длабоко, симпатична дизајн со голем капацитет, заштеда на простор и држете се во организирани, велат збогум на неуредна табела.ЧЕСНИТЕ ДАРОВИ за Работа промоција/Housewarming/Денот на Благодарноста/Божиќ/Наставниците Ден , Подароци Идеја за familys, соучениците, пријателите и колегите.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.