• Обновено
Keadic 160Pcs Гром Опфаќа Завртка Капи Пластични Орев Асортиман Комплет со Организаторот Кутија, М4 M5 M6 М8 M10 М12 Трајни Најлон Вметнете Locknut за Појавување на Навртки или За?

Keadic 160Pcs Гром Опфаќа Завртка Капи Пластични Орев Асортиман Комплет со Организаторот Кутија, М4 M5 M6 М8

Оценката:
DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

❤ 1. ПАКЕТ СОДРЖИНА : Во овој орев опфаќа комплет, сме подготвени 160 Компјутери издржлива пластика бела купола ореви опфаќа за вас.Сите овие елементи се спакувани во една рака пластични случај со прилагодливи dividers, кои се прилично удобен за вас да се користи и чува. ❤ 2. ДОБАР КВАЛИТЕТ : Овие сјајни орев крајот опфаќа се изработени од квалитетна пластика, која се супер лесен за употреба и не е лесно да се пробие & нема рѓа.Капи се опфатени крајот на завртки не само што може да се спречи децата од добивање намали, но ги красат вашата завртки. ❤ 3. ЗАВРШИ ГОЛЕМИНИ : Нашата гром опфаќа завртка капи асортиман комплет contians 6 најпопуларните големини : М4*7, М5*8, M6*10, М8*13, M10*17, М12*18. Вкупно е 160pcs.Така што има голема шанса за да го најдете разни големина што ви е потребно за вашите проекти. ❤ 4. ДОБАР ПОМОШНИК : Овие црни Хексадецимален Заштита Капи се совршени за заштита на вашиот гром глави од прашина & корозија да се продолжи завртки' service живот.Освен, капи опфатени крајот на завртки не само што може да се спречи децата од добивање намали, но ги красат вашата завртки. ❤ 5. ШИРОКА ПРИМЕНА : Гром Опфаќа Завртка Капи Пластични Ореви се совршени за покривање на ореви и завртки пред спреј сликарство.Ќе се скрие било остри гром рабови, широко се користи во индустрија, автомобили, мебел и така натаму!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.