• Обновено
ZOSI 8CH 1080p Безбедносни Камери Систем Отворено H. 265+ 8Channel 5MP Лајт видео надзор DVR Рекордер и (4) x1080P 1920TVL HD Водоотпорна Надзор Камери,Ноќ Визија, Движење Сигнализација,Дал?

ZOSI 8CH 1080p Безбедносни Камери Систем Отворено H. 265+ 8Channel 5MP Лајт видео надзор DVR Рекордер и (4)

Оценката:
DEN 2543.76

Тековен
Во магацинот.

【H. 265+ 8 CH 5 MP Лајт DVR/4pcs 1080 P 1920 TVL 2.0 ПРАТЕНИК Водоотпорна камера】 Оваа Камера се користи Високо Квалитетна ABS материјали, можат ефикасно да се спречи рѓа,Може да биде инсталиран во речиси било отворено или затворено место. Изградена во 24pcs IR-Led диоди, Се остри и јасни сликата ден или ноќ со камерата е автоматски IR-НАМАЛУВАЊЕ на филтер, До 80ft ноќ визија во целосна темнина и 130ft Ноќ визија во посебна амбиентална светлина.Повеќе од 3.0 Лукс ноќ визија е боја. 【Проширување со Камера Систем】Ова 8channel 5 MP Лајт 4-во-1 DVR која поддржува Аналогни, HD-TVI, CVI ,AHD Камера.тоа ви дава флексибилност да се прошири дополнителни камери.Можете да додадете повеќе 4pcs 720 P /1080 P Куршум или Купола камери. 【Не Вклучува Хард Диск】 Овој систем не доаѓа со тврд диск.Монтажа 3.5 инчен SATA 500 GB да 2 TB хард диск е потребно.DVR може да се постави автоматски да ги замени најстарите внатрешно чуваат снимките или можете да префрлувате оние видео датотеки преку USB на memory stick или надворешен хард диск. 【Поглед од било каде во било кое време】 На бесплатен стан Zosi Smart ви овозможува да ги видите сите на вашите камери во едно место.Проверете во вашиот дом или бизнис секаде каде што има интернет конекција.Бесплатен Стан за Live View & Репродукција на Паметни Уреди со Wi Fi или 2 G/3 G/4 G Насекаде и во секое време. 【Индивидуализира движење откривање зона и Сигнали 】 Бидете известени кога не се неочекувани движења.Smart известувања со слика ќе биде наметнува на вашиот smartphone преку ZOSI Smart App.Можете исто така да поставите Откривање зона од вашиот DVR за да се минимизира лажни аларми.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.