• Обновено
Mardili Мачка&Куче reppllent Отворен/Затворен Скок scat мат, Градина Scat Душеци,Сет од 8

Mardili Мачка&Куче reppllent Отворен/Затворен Скок scat мат, Градина Scat Душеци,Сет од 8

Оценката:
DEN 503.76

Тековен
Во магацинот.

Хуман отвратителен решение за одржување на мачки и кучиња од копа.За да ги одврати мачки, foxes, птици, врани, seagulls, кучиња, верверички, гулаби и повеќе.Времето отпорни, исто така, може да се користи во затворени простории, може да се намали на големина или свиткан околу дрвја за да се спречи качување(Пресврт вратоврска вклучени).Interlocking систем дизајниран, лесно да се покрие поголема површина.Покривање до 8 нозе од 13 инчи.Каучот Заштитник : да се Чува на домашни миленици од оштетување на вашиот мебел со ставање на душеци на маси, софи, столици. 100% РИЗИК БЕСПЛАТНО ГАРАНЦИЈА за квалитет - Ние исто така ви нуди 100% ризик задоволство гаранција да ти купи со доверба; без прашања праша.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.