• Обновено
Kaz Protec Demineralization Кертриџ PDC51V1 (Пакување од 3)

Kaz Protec Demineralization Кертриџ PDC51V1 (Пакување од 3)

Оценката:
DEN 243.84

Тековен
Во магацинот.

Се вклопува Vicks Ултразвучно овлажнител модел V-5100. VICKS замена Demineralization кертриџ DC-51. 1 патрон по пакет. (ПАКУВАЊЕ ОД 3).За најдобри резултати, замени во колку е потребно (на секои 2-4 недели, или 15-30 пломби под нормална).За употреба во : V4600, V5100 и VUL575. Kaz Protec Demineralization Кертриџ PDC51 V1 (Пакување од 3).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.