• Обновено
Acrimet Пластовидно Буква Фах 4 Тиер Страна Оптоварување Пластични Desktop File Организатор (Цврсти Црвена Боја)

Acrimet Пластовидно Буква Фах 4 Тиер Страна Оптоварување Пластични Desktop File Организатор (Цврсти Црвена

Оценката:
DEN 1380.00

Тековен
Во магацинот.

Модерен и иновативен дизајн, може да бидат поставени.Направени од високо квалитетни пластични, со дебели ѕидови.Може да се рангирани во 2 различни начини, директно или преку "скала" конфигурација.Ја спречува документи од лизгање надвор, со малку beveled пред дизајн.Тоа може да се користи на биро или во кабинети.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.