• Обновено
Ownsig Помине Рака Одмор, У Форма На Силиконски Нокти Рака Перница Подлога, Помине Уметност Мат Носителот, Ноктите Алатка Опрема, Помине Уметност Додатоци Црвена Роза

Ownsig Помине Рака Одмор, У Форма На Силиконски Нокти Рака Перница Подлога, Помине Уметност Мат Носителот,

Оценката:
DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Професионални помине уметност рака подлога,соодветен за нокти салон,помине уметност училиште,помине уметност уметник и лична или домашна употреба,итн.Меки силиконски материјал обезбедува удобност за нокти третман и нокти.Ноктите уметност перница е компактен и лесен,лесен за користење,сите што треба да направите е да поставите вашата раце на перница директно.Со криви U-облик дизајн,лето нема да се чувствуваат топли,и тоа може да се мијат со вода лесно.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.