• Обновено
Padarsey 4 Парчиња RF У FL(IPEX/IPX) Мини PCI да SMA Женски Pigtail Антена Wi-Fi Коаксијален RG-178 Низок Губење Кабел (4 инчен (10 cm))

Padarsey 4 Парчиња RF У FL(IPEX/IPX) Мини PCI да SMA Женски Pigtail Антена Wi-Fi Коаксијален RG-178 Низок Губење

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

1) Пакетот Вклучува : 4pcs на Управата за FL Мини PCI да SMA Женски Pigtail Коаксијален Низок Губење RG-178 Кабел. 2) Приклучок Тип : U. FL Мини PCI да SMA Женски (БЕЗ игла во центар). 3) Коаксијален низок губење RG-178 кабел, секој кабел должина : 4" (10cm).За да се зголеми сигнал моќ, да се обезбеди највисок квалитет на сите типови на поврзани фреквенција опрема, а исто така се елиминира слабеењето на сигналот на моќта на кабелот на овој должина, имаме специјално се користат високо-квалитет бакар RG-кабел. 4) Отпорност : 50 Ohm, Metall : бакар. 5) Едноставна конекција и исклучувањето Апликации вклучуваат Мобилните телефони, WLAN, Мини PCI, Bluetooth, PDA, GPS, електронски мерни инструменти итн.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.