• Обновено
uxcell 5Pcs M6 Алуминиум Легура Хексадецимален Socket Head Мотоцикл Завртки Завртки Ореви Тон Сребро.

uxcell 5Pcs M6 Алуминиум Легура Хексадецимален Socket Head Мотоцикл Завртки Завртки Ореви Тон Сребро.

Оценката:
DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

Тема Должина : 16mm/ 0.63"; Конец Кол : 6mm/ 0.24".Име На Производ : Мотоцикл Завртки Завртки; Материјал : Алуминиум Легура.Пакет Содржина : 5 x Мотоцикл Завртки Завртки, 5 x Ореви.Школка Во Боја : Сребрена На Ѕвонење.Димензии : 22 х 15mm / 0.87" x 0.59" (L*Макс.D).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.