• Обновено
3/8-16 (Должина 1 3 Availible) Хексадецимален Главата Завртки Ореви Подлошки Асортиман Комплет, од не ' Рѓосувачки Челик 18-8 (304), Обична Заврши, 72 КОМПЈУТЕРИ

3/8-16 (Должина 1 3 Availible) Хексадецимален Главата Завртки Ореви Подлошки Асортиман Комплет, од не ' Рѓосувачки

Оценката:
DEN 467.76

Тековен
Во магацинот.

Се чуваат во транспарентна кутија организатор, погодно за вашиот чување и употреба, Сè е означен на случај за лесно наоѓање на големина што ви треба.На гром колекции се направени од 100% од нерѓосувачки челик 18-8 (304), со одличен анти- ' рѓа и корозија на имот, може да се користи во влажни средини. 3/8-16 Големини се Користи за прицврстување на метал, дрво и пластични материјали заедно, Вклучува големини 3/8-16 x 1", 3/8-16 x 1-1/2", 3/8-16 x 2", 3/8-16 x 2-1/2", 3/8-16 x 3".Различни количина за да одговараат на вашите потреби, 16 КОМПЈУТЕРИ хексадецимален завртки+16 КОМПЈУТЕРИ хексадецимален nut+20 КОМПЈУТЕРИ рамен миење+20 КОМПЈУТЕРИ пролет за миење.Квалитетот guranteed и за враќање на пари, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.