• Обновено
Рачни Вакуум Пумпа за Притисок Тестер Алатка, Автомобил Кој Лесно Разбирлив за Тестирање на Вакуум Систем за Сопирачки Bleeder Комплет

Рачни Вакуум Пумпа за Притисок Тестер Алатка, Автомобил Кој Лесно Разбирлив за Тестирање на Вакуум Систем за

Оценката:
DEN 1079.76

Тековен
Во магацинот.

Лесно се пропустливи на сопирачките и да се тестира автомобил е вакуум систем со себе.Опсег на точноста притисок мерач е ‑30‑0in Hg, ‑760‑0mm Hg.Тоа доаѓа со алатка кутија, која е лесно за чување и транспорт, и лесно може да го најдете кога ќе треба.Сеопфатна вакуум пумпа и вакуум тестер кочница крварат комплет за испитување на вакуум систем.Рака пумпа со притисок мерач овозможува тестирање на многу вакуум оперативни системи, на пример.Гориво, пумпи, јаглехидрати, итн.Направени од високо-квалитет на легиран челик, пластични и гумени материјал, издржлив и практично, со долг животен век.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.