• Обновено
Салон за Коса за Сечење Кејп со Гума на Вратот и Јаката, Професионални Анти-статички Берберот Кејп за Шампон, Фризура и Стил-Црна-53 x 57 инчи

Салон за Коса за Сечење Кејп со Гума на Вратот и Јаката, Професионални Анти-статички Берберот Кејп за Шампон,

Оценката:
DEN 359.76

Тековен
Во магацинот.

Коса за Сечење Кејп со Специјални Гумени Вратот и Јаката, го Спречува губење на вода и од боење на вратот.Мека полиестер материјал со проводници со вжарено yarm, Вистински Анти-статички и Вода-отвратителен.Прилагодливи кука & јамка за врат затворање дизајн, целосна опфаќа напред и назад.Лесен, Лесен за чистење,Дише, Трајни, Машина перат, Брзо сушење.Имајте коса исклучување на клиентите облека за време на фризури, Идеален за шампон, сечење и обликување, Погоден за салон или домашна употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.