• Обновено
Автомобил Бустер подлога Возачко седиште Перница Бустер подлога за да се Подобри Висина на Џуџе Возење Хип (Tailbone) и Долниот дел на Грбот Замор Олеснување, Погоден з?

Автомобил Бустер подлога Возачко седиште Перница Бустер подлога за да се Подобри Висина на Џуџе Возење Хип

Оценката:
DEN 879.84

Тековен
Во магацинот.

1. Екстра висина : Ако ви недостасува поглед на висината поради недоволните висина додека возите, овој автомобил седиште перница се вози задебелена седиште перница може да го решите вашиот проблем.Тоа е доволно висока за да ви овозможи да се види сè додека возите, ја подобрува возење безбедност, и има широко поле на гледање на околу 12 cm/4.7 инчи. 2. Олеснување на замор : ергономски автомобил седиште перница.Тоа може да им помогне на поддршка на вашиот долниот дел на грбот, да се намали стресот, да се ублажат назад замор, и да ви обезбеди со чувство на удобност.Автомобилот седиште перница е многу погодна за луѓе кои треба да се вози на долго време. 3. Против пролизгување дизајн : На средниот дел на автомобилот седиште перница е дизајниран со бразди, што може да се направи вашиот задникот не е лесно да се менува и да се подобри вашиот безбедност при користење на седиште перница.Тоа може да се користи во автомобили, канцелариски столови, стол лифтови или дома. 4. Висок квалитет : 100% полиестер, Автомобил Бустер перница е направен од висок квалитет на воздух слој ткаенина, дише и удобно, внатрешното јадро исполнет со PP памук, дебела и целосна, не е лесно да се деформира. 5. Мултифункционален вршење : На возење канцеларија седиште перница има вграден-во рачка, кој е удобен за носење.Тоа може да се користи за статистика паузата за ручек перници, автомобил, канцеларија стол перници, канцеларија стол перници, инвалидска количка перници, двор, паркинг (надворешен, јадење стол перници, а исто така може да се користи како автомобил или камион перници. 6. Обезбедување на квалитет : Еве ние само ви овозможи со најдобра производи.Ако имате било какви прашања во врска со нашиот автомобил седиште перници, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.