• Обновено
Голема Филтер Замена Хидраулични Филтер Компатибилен со York 2631654000, 2-Пакет

Голема Филтер Замена Хидраулични Филтер Компатибилен со York 2631654000, 2-Пакет

Оценката:
DEN 1910.40

Тековен
Во магацинот.

НОВИ Директни осветленост/замена и компатибилен со YORK P/N 2631654000. Заштитете го вашиот вредни опрема за користење на филтер од Голема Филтер денес и да се избегнат непланираните застои.Дизајнирани, Конструирани и Собрани во САД или Канада.Сите наши филтер елементи се изработени според неколку ISO спецификациите.Многу издржливи и сигурни поради строга контрола на квалитетот, квалитетни компоненти и гарантирано да бидат ослободени од производствени дефекти.Компатибилен со ОЕМ хидраулични филтер во фит форма и функција да ги заштити вашите вредни опрема.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.