• Обновено
iPhone 6S Случај, iPhone 6 Случај, Жедни Силна Стража Заштита Серија Случај за Apple iPhone 6 6s (4.7 Inch) - Црна

iPhone 6S Случај, iPhone 6 Случај, Жедни Силна Стража Заштита Серија Случај за Apple iPhone 6 6s (4.7 Inch)

Оценката:
DEN 287.76

Тековен
Во магацинот.

КОМПАТИБИЛНОСТ : Овој случај ќе одговара на двете i Phone 6 и i Phone 6s (4.7 инчен).ТЕНОК, ЛЕСЕН ДИЗАЈН : Сега на вашиот паметен телефон лесно ќе се вклопи во вашиот џеб, чанта или торба.ПРЕМИУМ ЗАШТИТА на Вашиот i Phone не е само вашиот спас на надворешниот свет, тоа е инвестиција.Да се заштити тоа со нашите шок отпорни, отпорен на гребење i Phone 6 тешко назад случај.ДОСТАПНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Лесен пристап до вашиот камери, пристаништа и јачината на звукот на копчињата.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Ние сме толку сигурни во нашата случаи кои што доаѓаат со доживотна гаранција.Вашиот i Phone е инвестиција, заштити со Силна Стража i Phone случај од Жедни.Денес е iphone-се чудо на технологијата.Тие нека ти се поврзе со семејството, пријатели и да работат сите со притискање на неколку копчиња.Од texting да Skyping, и намирници листи за вашата дневна календар, тие ги пратите на вашиот живот.Тоа е зошто тоа е поважна од кога и да ги задржи во потрага и да работат совршено.На копнеете по Силна Стража Случај Маска за IPhone 6, беше наменета да им даде на вашиот телефон крајната заштита од нечистотии, прашина и гребнатини.Не само тоа, туку тоа е шок отпорни па дури и ако имате некоја несреќа, ќе ги заштити вашите паметни телефони внатрешното работење.Нашите i Phone случај одговара на i Phone 6 и 6s, карактеристики премија пластични заврши, нуди тешко назад за дополнителна издржливост, а сепак ви дава целосен пристап до вашиот телефон е најдобри карактеристики.Не го заштитите вашиот телефон со само секој случај; изберете Жедни Силна Стража Случај Маска За i Phone 6. Уживаат во овие неверојатни карактеристики и придобивки од Жедни Силна Стража Случај : .Компатибилен со i Phone 6/6s.Тешки-Должност Заштита.Тенок и лесен.Шок отпорни.Отпорен на гребење.Тешко назад.ПРИКЛУЧИ СЕ 1 MILLION+ ЖЕДНИ ФАНОВИ!.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.