• Обновено
Fansipro Shockproof 2.5 Инчен Надворешен Хард Диск за Носење HDD SSD Торба Торбичка, 2.5 ИНЧЕН, Сина

Fansipro Shockproof 2.5 Инчен Надворешен Хард Диск за Носење HDD SSD Торба Торбичка, 2.5 ИНЧЕН, Сина

Оценката:
DEN 184.32

Тековен
Во магацинот.

* Оваа торба може да се заштити вашиот хард диск од шок и вода. * Универзални за најпопуларниот 2.5 инчен преносни HDD. * Направени на сунѓерот и ткаенина, отпорни на абење и шок отпорни. * Со џеб за вршење на кабли, слушалки или други мали нешта. * Димензии : 14.5*9.5*2 cm(прибл).Детали : * Оваа торба може да се заштити вашиот хард диск од шок и вода. * Универзални за најпопуларниот 2.5 инчен преносни HDD * Направени на сунѓерот и ткаенина, отпорни на абење и шок отпорни. * Со џеб за вршење на кабли, слушалки или други мали нешта. * Димензии : 14.5*9.5*2 cm(прибл) * Боја : Црна/ Сина боја/Црвен(како што сликите покажуваат) * Хард диск во слика не е вклучен Пакет содржина : 1*2.5" Хард Диск Носи Торба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.