• Обновено
384 Парчиња 16 Поставува Кратки Плоштадот Ноктите Сјајни Притиснете на Ноктите, Сјајни Краток Плоштадот Лажни Нокти Целосно Покривање Лажни Ноктите Шарени Вештачки

384 Парчиња 16 Поставува Кратки Плоштадот Ноктите Сјајни Притиснете на Ноктите, Сјајни Краток Плоштадот Лажни

Оценката:
DEN 191.76

Тековен
Во магацинот.

Пакет количини : целиот пакет вклучува 384 парчиња во 16 поставува кратки плоштадот пети ноктите, кои доаѓаат со 12 големини, секоја кутија содржи 24 парчиња, доволни во износ, големини и бои за да се исполнат вашите различни барања.Не е лесно да се биде изгребани : овие сјајни притиснете на ноктите се изработени од АБС, светло во тежина и дише во можности за да се носат, ќе ви овозможи пријатно чувство, живописни бои и различни модели не се лесно да исчезнат или да биде изгребани, може да ви послужи за релативно долго време.Квадратен облик за да ги собере нозете : квадратен облик дизајн го прави овие целосна покрие лажни ноктите повеќе погоден за повеќето луѓе е пети ноктите, лесно да се намали и датотека, може да се направи вашите нокти совети повеќе атрактивна и шармантна.Едноставни операции : прво ќе треба да се исчисти и датотека на вашиот пети ноктите за подобра кондиција, тогаш ќе може да го избере модели и големини ви се допаѓа за секој пети ноктите, притиснете овие кратки плоштадот лажни нокти за околу 5 секунди со лепак, лепак не е вклучена.DIY помине уметност украси : ние ви обезбеди лесен заштеда на време и начин да дизајн свој ноктите, избрани бои може да ви даде повеќе можности да се создаде нокти стилови со пријатели и семејства, уживаат во забавата на DIY нокти заедно.DIY сет за мулти апликации : Овие сјајни плоштадот краток лажни нокти во живописни бои и добро дизајниран форми се лесен и удобен за употреба, погоден за помине уметност учениците и ноктите љубители на уметноста, можат да се применат за свадби, proms, датира, партии и повеќе.Едноставни операции : Датотека страни и cuticle области за убаво одговара пред да аплицираат.Одберете лажни нокти за секој прст.Притиснете го помине совет на вашите нокти и задржете околу 5 секунди.Датотеката и обликот на вашите нокти, ако е потребно.Натпреварот со други декорации на ноктите, вашите нокти може да биде повеќе атрактивна и шармантна.Карактеристики : Материјал : АБС Боја : како што е прикажано на слики Количина : 384 парчиња во вкупниот Пакет вклучува : 384 Парчиња на целосно покривање лажни нокти (16 сетови) Забелешки : малку боја разлики може да се случи поради светлина и различни монитори.Откако ќе се носат на лажни ноктите, не се обидуваат да ја добиете вашата раце влажни во првите неколку минути.Мали предмети се вклучени, ве молиме да ги задржи подалеку од деца за да избегнете голтање.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.