• Обновено
Robern PLM2030W ПЛ Серија Рамен со Рамен Огледува Врата, 19-1/4-Инчен W со 30-Инчен H од 3-3/4-Инчен D, Бела Внатрешни работи

Robern PLM2030W ПЛ Серија Рамен со Рамен Огледува Врата, 19-1/4-Инчен W со 30-Инчен H од 3-3/4-Инчен D, Бела

Оценката:
DEN 11406.72

Тековен
Во магацинот.

Одморите или површинска монтажа - не се вклучуваат страна комплет за површинска монтажа.Мора да се купи одделно.Модуларни компоненти може да се придружи хоризонтално и вертикално нуди неограничен простор-кабинети простор.Карактеристики : Патентиран сокриени површинска монтажа систем; 3 начин прилагодливи сокриени зглоб систем; SAFESEAL Заптивка рамка; Rustfree елоксирани алуминиумски изградба; Сокриени прст повлече врата за предност; 4-Инчен внатрешни работи длабочина.Вклучува : Огледува врати и внатрешни работи; Прилагодливи стаклени полици; Патентиран замав надвор зголемена огледало; Лево или десно за занишан вратата.Груби-во големина : 18-1/2-Инчен W страна 29-1/4-Инчен H. Опис на Производот Пл серија кабинети нудат сигурен перформанси и траен визуелна жалба.Safe печат заптивка обезбедува години од влага и прашина на функционалност, и interconnecting хардвер и спроведен светлина тела им овозможуваат прецизни собранието и совршен за усогласување до четири кабинети и светла.Од Производителот Robern ПЛ Серија 19-1/4-Инчен W со 30-Инчен H од 3-3/4-Инчен D Рамен со Рамен Огледува Врата со Бела Внатрешни работи PLM2030 W.Зошто Robern?Постојат многу причини.Можеби тоа е затоа што деликатна линии на Robern огледало рамка ги искажете вашите лични естетски на начин што ништо друго не може.Или тоа може да биде едноставно удобност што автоматски ноќ светлина доведува до поспан дете.Тоа е затоа што трендовите доаѓаат и мода одат, но точно е безвременски стил.Затоа што, по речиси 40 години, Robern продолжува да се води со иновативни, разновиден решенија за бања и пошироко.Но, ако сте во потрага за причини за да ја изберете Robern, таму е навистина само еден : тоа е затоа што Robern одговара на вашиот живот и вашиот стил.Бидејќи Robern создава слика за вас.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.