• Обновено
TnXee Компатибилен со iPhone 12 мини Случај,iPhone 12 мини Случаи за Момче/Девојка,Сите Околу Мека TPU Браник и Четирите Агли Задебелена Силна Shockproof Заштита Покрие Компатибиле?

TnXee Компатибилен со iPhone 12 мини Случај,iPhone 12 мини Случаи за Момче/Девојка,Сите Околу Мека TPU Браник

Оценката:
DEN 239.76

Тековен
Во магацинот.

[Компатибилност] : Овој случај со единствена шема дизајн е посебно Компатибилен со вашиот i Phone 12 мини. [Анти-влијание] : мека TPU браник обезбедува трајна заштита за вашиот случај и Компатибилен со i Phone 12 мини.На специјален материјал на задниот поклопец на мобилен телефон случај го зголемува работниот век на мобилен телефон случај.Појавата со сјај е не се само убави,но, исто така, својата одлична флексибилност ќе се подобро да ја заштитите вашата сакана мобилен телефон. [Воздух Перница Агол] : Четири воздушни перници на аглите се заштити и да се Компатибилни со вашиот i Phone 12 мини од влијанието и нула.Поставените рабовите заштита на предниот екран,обезбедуваат подобра заштита за екран и камера. [Прецизни Исечок] : Сите копчето интерфејс хуманизирано дизајн,избегне чести демонтажа.Прецизни говорник,камера и полнење дупка ќе ви овозможи лесно и лесно се користи секое копче функција без да се симне случајот и со Компатибилни со i Phone 12 мини. [Преносни + Не се лизга дизајн] : не се лизга бар е heartwarming дизајн што може да го спречи лизгање исклучување лесно и Компатибилни со вашиот i Phone 12 мини,предизвикува непотребно штета и гребнатини.На високо квалитетни материјали во производството го прави мобилен телефон случај повеќе светлина и лесен за употреба.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.