• Обновено
KUIDAMOS Вафли Влакна Крпа, Апсорпција на Вода Крпи Исклучителна Пакување Микрофибер Крпа со Кука за Чистење

KUIDAMOS Вафли Влакна Крпа, Апсорпција на Вода Крпи Исклучителна Пакување Микрофибер Крпа со Кука за Чистење

Оценката:
DEN 885.60

Тековен
Во магацинот.

【ИСКЛУЧИТЕЛНА ПАКУВАЊЕ】Исклучителна пакување за да се осигури дека таа не се оштетени за време на транспортот. 【ТРИ БОИ КРПА】 Постојат три бои од црна, сина, виолетова, дизајнот е едноставен и модерен, можете да изберете. 【ПОГОДНО ДА се НОСАТ】Со кука, тоа е погодно да се откажам од ранец, кој е лесен за носење и употреба. 【НЕЖНА ТЕКСТУРА】Нежна текстура, мека рака, кожата-пријателски, супер абсорбента, брзо-за сушење ткаенини крпа. 【ВАФЛИ ВЛАКНА МАТЕРИЈАЛ】Микрофибер крпа со carabiner, направен од високо‑квалитет вафли влакна материјал, тоа има силна чистење способност и спречува создавањето на непријатни мириси.Функција : 1. Направени од високо‑квалитет вафли влакна материјал, тоа има силна чистење способност и спречува создавањето на непријатни мириси.2. Со кука, тоа е погодно да се откажам од ранец, кој е лесен за носење и употреба.3. Нежна текстура, мека рака, кожата-пријателски, супер абсорбента, брзо-за сушење ткаенини крпа.4. Исклучителна пакување за да се осигури дека таа не се оштетени за време на транспортот.5. Постојат три бои од црна, сина, виолетова, дизајнот е едноставен и модерен, можете да изберете.Спецификација : Предмет Тип : Голф Чистење Клуб Towel Material : Вафли Влакна Material Product Димензии : Должина : Околу. 63cm/24.8 во, Ширина : Прибл. 36cm/14.2 во Пакет Листа : 1 x Голф Чистење Клуб Towel Note : ве Молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Параметри на производот

Item Type:
 Golf Cleaning Club Towel
Material:
Waffle Fiber Material
Product Size:
Length
Package List:
1 x Golf Cleaning Club Towel :
Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.