• Обновено
Western Digital МД Шкорпија Сина 1TB WD10TPVT WD10TPVT-00U4RT1 HHMTJHB 771692-205 АА 2060-771692-005 РЕВ Хард Диск Донатор PCB 771692 со Фирмверот Трансфер

Western Digital МД Шкорпија Сина 1TB WD10TPVT WD10TPVT-00U4RT1 HHMTJHB 771692-205 АА 2060-771692-005 РЕВ Хард

Оценката:
DEN 1497.60

Тековен
Во магацинот.

Модел : WD10 TPVT-00 U4 RT1 Фирмверот : ве Молиме Прочитајте Опис DCM : HHMTJHB Капацитет : 1 TB PCB # : 2060-771692-005 РЕВ Белешка за објектите со "Firmware " Пренос", во насловот : Ние треба да го mail оштетените одборот за нас, прво, за овие објекти, бидејќи оштетените одбор има некои важни и единствени податоци во врска со вашиот хард диск.Ние ќе треба да ја копирате на оваа податоци од оштетени одбор на нов одбор со цел да се направи нов одбор се компатибилни.Она што овој одбор е, би требало да направи за вас : Ако вашиот хард диск престана да работи, шансите се дека има некои важни податоци што се зачувани на неа.Понекогаш хард диск од неуспех е предизвикана од коло неуспех.Овој производ е направен да биде идентична и функционална замена за вашиот коло, затоа поправка на вашиот хард диск и да го заштедиме скапи податоци за обновување обвиненија.Ве молиме имајте предвид дека хард диск неуспеси, НЕ се секогаш предизвикани од коло неуспех, па овој форум не е загарантирана да го поправи вашиот хард диск.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.