• Обновено
Ткиво кутија Стакло Ткиво Кутија Носителот, Стп Кожа Камион Возило Лицето Ткива Случај, Симпатична Дијамант Хартија Диспензерот за Backseat и Сонцето Стакло, Фенси Сал

Ткиво кутија Стакло Ткиво Кутија Носителот, Стп Кожа Камион Возило Лицето Ткива Случај, Симпатична Дијамант

Оценката:
DEN 1780.80

Тековен
Во магацинот.

Лесно Ткиво Замена : со Магнетни Затворање, Тоа е Супер Лесно да се Рефил.Одговара за Редовно Големина Ткиво.Убаво е да Секогаш Имаат Ткиво на Рака.Ставање на Автомобил Ткиво Носителот на Автомобилот, Модерен и Удобен за Вас за да Стигнат до Хартија Кула, Безбедно Возење Без Одвраќање.Лесен за Инсталација : Автомобилот Ткиво Носителот, Едноставен Дизајн и Лесен за Инсталација, Клипот на Грбот Може да се Одржи на Стакло или Автомобил Backseat Цврсто, Многу Полесно и Побезбедно Отколку Ставање на Вашиот Ткиво Кутија Случај на столче, го Направи Вашиот Автомобил да Изгледа Повеќе Уредни и Чисти.Производ Големина : 22*13*4 См, Класичен и Компактен Дизајн, Овој Автомобил Ткиво Носителот Не Ќе им треба Многу Простор во Вашиот Автомобил Уште, Но се Задржи Вашиот Автомобил Организирани, Не Повеќе Риболов за Полето на Ткивата!.Мулти-Функционална Употреба Сценарија : Симпатична Дијамант столче Назад Ткиво Покрие со Чипка, Може да Бидат поправени во Автомобил Сонцето Стакло, Автомобил Backseat и на Вратата на Автомобилот.Погоден за Повеќето Автомобили, исто Така, Совршен за Користење на Камион, Брод Rv.Bling Bling Пенливи Дизајн,Додадете Многу Повеќе Шарм Луксузен Чувствувам за Вашиот Автомобил.Материјал : Избраниот Висок Квалитет На Стп Кожа, Висок Квалитет Не-Плетени Ткаенини Обвивка.Здрава и Еколошки Без Мирис, Влага Доказ и Прашина-Доказ, Можат Подобро да се Заштитат Ткива.Автомобил Ткиво Holder They Се Толку Удобен Кога го Возите и Треба Ткиво.Нема Повеќе Запирање заедно Страна на Патот во Потрага по Кутија.Можете Да Одржите Една во Страната на Совозачот Стакло, Еден на Вратата на Автомобилот и на Задната Страна на Возачот Seat Pay внимание на квалитетот, ќе се обезбеди квалитетна услуга, ви благодариме за вашата доверба.Ако имате било какви прашања, коментари или повратни информации, ве молиме пишете ни.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.