• Обновено
Baoblaze 4X Напојување Збег Одбор Адаптер за 1200W ПСУ Ethereum + 50cm Кабел

Baoblaze 4X Напојување Збег Одбор Адаптер за 1200W ПСУ Ethereum + 50cm Кабел

Оценката:
DEN 335.76

Тековен
Во магацинот.

Моќта одбор има LED напон дисплеј, кој може да се прикаже на напонот на главното напојување во реално време.На 4 PIN флопи диск може да биде вклучен и исклучен synchronously кога сте поврзани на главното напојување.Притиснете белата копчето за да го вклучите прекинувач.Кога кабелот за напојување е вклучен и прекинувач е притискање на копчињата, на три-боја на светлината LED трепка и LED дисплеј покажува напон.Погоден за заеднички сервер напојување (вклучувајќи, но не ограничувајќи се на оние) : ДПС-1200 FB А, ДПС-1200 QB А, PS-2751-5 Q, PS-2751-LF-1 F, HSTSN-PL12, ДПС-700 LB D, PS-2112-5 L, ДПС-750 RB A. Опис : На моќта одбор има LED напон дисплеј, кој може да се прикаже на напонот на главното напојување во реално време. - На 4 PIN флопи диск може да биде вклучен и исклучен synchronously кога сте поврзани на главното напојување. - Притиснете белата копчето за да го вклучите прекинувач. - Кога кабелот за напојување е вклучен и прекинувач е притискање на копчињата, на три-боја на светлината LED трепка и LED дисплеј покажува напон. - Погоден за заеднички сервер напојување (вклучувајќи, но не ограничувајќи се на оние) : ДПС-1200 FB А, ДПС-1200 QB А, PS-2751-5 Q, PS-2751-LF-1 F, HSTSN-PL12, ДПС-700 LB D, PS-2112-5 L, ДПС-750 RB ASpecification : - Големина : прибл. 92x90mm/3.62x3.54inch Package Вклучува : (4 Парчиња)1 Парче Збег Board12 Парчиња 50cm Кабли.

Параметри на производот

- Size:
approx. 92x90mm/3.62x3.54inch
Package Includes:
(4 Pack) :
1 Piece Breakout Board :
12 Pieces 50cm Cables :

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.