• Обновено
Oster - Cryonyx Т-Блејд - За Целната Линија, Finisher & Т-Finisher Коса Trimmers

Oster - Cryonyx Т-Блејд - За Целната Линија, Finisher & Т-Finisher Коса Trimmers

Оценката:
DEN 657.12

Тековен
Во магацинот.

Т-Ножот се вклопува Oster Finisher Тример Остава косата : 1/125", 0.2 мм.Дизајниран да се намали многу блиску Oster реден број : 76913-586. Ова е ножот што доаѓа со T-Finisher.Т-Ножот се вклопува Oster Finisher Тример Остава косата : 1/125", 0.2 мм Дизајниран да се намали многу close Oster реден број : 76913-586 TThis е ножот што доаѓа со T-Finisher.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.