• Обновено
Kicker КС Серија 46CSC54 5.25 Звучници 4-Pack & Брзо Прстени Подобро Аудио Пакет. CSC5 Автомобил Аудио Коаксијален 2-Начин 75W RMS Јазик Пар w/Grilles, Прстени се Зголеми Средината-Бас, На

Kicker КС Серија 46CSC54 5.25 Звучници 4-Pack & Брзо Прстени Подобро Аудио Пакет. CSC5 Автомобил Аудио Коаксијален

Оценката:
DEN 4056.00

Тековен
Во магацинот.

Пакетот вклучува 5 предмети : Два пара Kicker Јазик, две групи на Жило БРЗО Прстени, и да Автомобил Играчки Keychain.Автомобил Играчки е Kicker и Жило овластен продавач.Производителот гаранција на сите предмети.ГОВОРНИЦИ : Пакетот вклучува 4 5.25-инчен коаксијален звучници со 0.5-инчен високотонци за богат звук детали.ГОВОРНИЦИ : Neodymium tweeter магнети да те рампата до јачината на звукот при високи фреквенции.ГОВОРНИЦИ : УВ-третирани полиестер woofer опкружувачки отпорен на топлина и сончева светлина // Карактеристики EVC технологија за подобрување на woofer перформанси.БРЗО ПРСТЕНИ : Пена изолатите на звучникот од зголемената површина и на фабриката на врата завртување да им помогне да ги елиминираат несаканите вибрации и бучава од вратата панели, додека зголемување midbass одговор.Лесно да се намали за правилно се вклопуваат во вашата vehicle.By елиминирање на несакани резонанца, можете да уживате во најочигледен аудио од вашиот голема нов јазик, дури и кога ќе го вклучите до гласно!Пакувањето може да варираат.Две групи се вклучени.Автомобил Играчки (Овластен Продавач) Подобро Аудио Пакет Вклучува : Kicker 46 CSC54 Звучници со Grilles, две pairs FAST5 3-Парче Говорникот Подобрување Комплет од Жило, две sets All хардвер и инструкции за вашиот лесно DIY installation Car Играчки Keychain, Производителот Warranty Speaker Highlights2-Начин Коаксијален Дизајн 3.4 Ohm DC Отпор 225 W Врв Моќ 75 W RMS 90d B Чувствителност 45-20k Hz Фреквентен Опсег 1/4" Врвот на Планината Длабочина 1-3/4" Дното Планината Длабочина 4-1/2" Монтажа Дупка со Дијаметар Одговара на речиси секој автомобил направен Нула-издаденост високотонци да се вклопи во речиси секоја фабрика длабочина Woofer EVC (Продолжува Глас Калем) техника помага со прецизна линеарна екскурзија УВ-третирани поли-пена опкружувачки отпорен на топлина или на директна сончева светлина Големи woofer магнет во тешки-должност мотор за ултра-чиста бас PEI-tweeter изградба обезбедува врвен јасност Neodymium tweeter магнети се овозможи зголемен обем на високи фреквенции Челик мрежа grilles вклучени за звучник protection FAST ПРСТЕНИ ПОДОБРУВАЊЕ на АУДИО ПРОЕКЦИЈА И да се НАМАЛИ DEGRADATIONSThe оригинални БРЗО Прстени се решава проблемот на acoustically спојка резервни јазик да отвори фабрика.Тоа е ласерски сече пена со индустриски одделение, кора од далеку лепило поддршка.Добиете сите звучни сте платиле за!Зголеми од средината на бас и намалување на панел vibration.By со користење на 3-прстен пристап комплет подобрува проекција на аудио во кабината на автомобилот и ги намалува несаканите задните рефлексии дека може да се деградира на звук.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.