• Обновено
Xin Yan Latch Кука Колекции Килим 3D DIY Crocheting Тепих Килим со Печатени Платно за Деца Возрасни Beginners19.7x15 Инчен (Боја : К)

Xin Yan Latch Кука Колекции Килим 3D DIY Crocheting Тепих Килим со Печатени Платно за Деца Возрасни Beginners19.7x15

Оценката:
DEN 923.52

Тековен
Во магацинот.

Исклучителна јасна колор печатење на обрасци, јасно на прв поглед, еден-на-еден боја картичка инструкции, лесно да се разликуваат; детален цртеж инструкции.Само следете ги нашите инструкции и направете го тоа лесно и забавно.На готовиот производ е мека, удобен и убава.Рацете & Фокус-Детални инструкции и печатење во боја, погодна за деца и почетници, можете да го направите сами или со вашите деца (PS : ве молам, не дозволувајте вашите деца под 4 години земе комплет одделно).Тоа може да се вежба на децата е во рацете на способност и координација способност, и да се фокусира на една работа, вие и вашите деца ќе се чувствувате задоволни и исполнети за ова ремек дело.Пакување и Услуга - 1 шарени картичка, 1 шарени печатени ткаенини, 1 капчиња кука, 1 прирачник, доволно предиво.На latch кука за полнење само куки хоризонтална линија,Без да се embroider вертикална теми!Платно има одредени отстапувања во текот на печатење процес.Ако тоа е различно од цртеж, ве молиме следете ги платно.Производ Description The колор-кодирани платно го прави лесен старт и се осигурува дека ќе го стави долу и го земам повторно .Можностите се за восхит.Можете да ги користите на подот ѕид софа кревет прозорец или дури и да ги направи во перници нап-душеци и седиште перници.ГОЛЕМИНА : 19.7x15 инчен/50x38 см-Тоа е DIY Недовршени Сет за Latch Кука Колекции, треба да биде завршена со себе-Боја за печатење килим за почетници лесно направи-Вие може да направите вашиот сопствен перница мат, килим, тепих, tapestry, троседот перница и така натаму.Одличен подарок за семејството и пријателите.-Пакетот вклучува везови теми, боја картичка, Боја печати килим, капчиња куки и Гигант Инструкции.-Производот е спакуван во подарок кутија, погодна како gift Details : -Материјал : Акрил, Cloth Package Вклучува : 1 Сет на Latch Кука Колекции+неочекувано изненадување giveaway Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.