• Обновено
за Google Пиксели 6 6.4, [Не Одговара Пиксели 6 Про 6.7], со Прст Прстен, Автомобил Планината, Потпирач, Капка Заштита, Shockproof, Тешки Целосно Заштитен. Херој Стил, Телефон Случ?

за Google Пиксели 6 6.4, [Не Одговара Пиксели 6 Про 6.7], со Прст Прстен, Автомобил Планината, Потпирач, Капка

Оценката:
DEN 167.76

Тековен
Во магацинот.

【КОМПАТИБИЛНОСТ】Компатибилен за Google Пиксели 6 2021 (Не се Компатибилни со Google Пиксели 6 Pro).Answer : ___________________________ Note : поклопецот не е компатибилен со Google Пиксели 6 Про и други верзија. 【ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА】Покрена bezels го заштитите вашиот телефон камера од гребнатини.Четирите агли на Пиксели 6 Случај е направен од TPU, тие се сите инклузивно и анти-капка, копчиња се чувствителни и контролира, и на визуелниот ефект е подобро. 【МАТЕРИЈАЛ】внатрешна обвивка е направен од TPU, кој е еден вид на силен ритам.На надворешната школка е КОМПЈУТЕР, кој е цврсти анти-капка материјал.На Пиксели 6 Случај за две-во-едно анти-падот. 【ПРЕЦИЗНИ ИНЦИЗИЈА】Прецизно сечење, лесен пристап до полнење порта, џек за слушалки, волумен копчиња, леќи на камерата, совршено се вклопуваат за вашиот телефон.Оваа Пиксели 6 Случај има прстен стојат, тоа е многу лесно ротирачкото, и тоа може да се прилагодува интегрирани 90 или 360. 【ПОВЕЌЕ КАРАКТЕРИСТИКИ】Можете да добиете Пиксели 6 Случај и Пиксели 6 кутија.Гарантира максимална заштита на животот за Компатибилни со Google Пиксели 6 (2021).

Параметри на производот

Стоката во категоријата

Известувањето за новостите

Регистрирајте се сега и добијте ги првите пет зделки денес со попуст.